pühapäev, 24. märts 2024

SUUR PAUK

 


Proovin kirjutada keerulise loo aga tuleb vist pikk.

 Ma saaks Omadele kirjutada ka palju lühemalt. Hää sõber Raimondo, kes oma blogis mind hää sõnaga ikka meenutab, paneks alljärgnevatest märksõnast kripskraps pikema loogi valmis. 

1.Püramiidid.

2. Pronksiaeg

3. Kahurid.

4. Telliskivi.

5. Tähelinnad.

6. "Lendav laev"

7. Vaba energia

8. Viirus.

9. Matrix.

10 . Müüt ja muinasjutt. 

  Alustan neist "faktidest" mida olen ise kogenud, näinud ja saan oma silmaga lugeda. 

Alustan ühe kirjeldusega tagantpoolt. Kui ma seisan kirstu juures, siis seal on Keha, aga see ei liiguta, ei mõtle jne. 

Minul on keha, ma liigun ja mõtlen. 

Kui sünnib väike beebi, siis sellel on keha ja see liigub. Miski tuleb beebi sisse, mingil kindlal hetkel ja see sama läheb viimasel hetkel kuhugi minema. Minemise järel keha laguneb - saagu sust muld. 

Keha koosneb mingitest ainetest, mida mina ei näe ja ei tea, kuidas see minus koos seisab. Kuidas see Miski hakkab mingitest ainetest looma organeid ja keha, seda ma ka ei tea. 

Mis on seal, Kus Mind Ei Ole, ma ka ei tea. 

Miks juhtuvad need sündmused, mis minu elus juhtuvad, ma ka ei tea. 

Ma toodan soojust ja/või energiat, mida ma ei näe, aga tajun kui see on õhtuks üsna otsas. 

Ma magan ja olen seal, millest mina midagi ei tea, aga hommikuks on energiapatarei jälle täis. 

Mida ma terve elu siin "planeedil" teen, ma kah ei tea. 

"Päeva lõpus" tassitakse enamus "minu toodangust" prügimäele või läheb ümbertegemisele. 

Ainus mida ma võin aimata, on see, et - mälestused võtan ma endaga kaasa. 

Kui palju on neid tegemisi olnud, enne minu seekordset elu siin ja palju on neid veel tulemas, kus ja mil moel? 

See kõik on seotud ka ajalooga. Selle kuiva ja igava koolitunniga, kus ma mitte ei viitsinud õppida ja mis läks huvitavaks mingi 20 aastat tagasi ja ei lõpegi ära. 

Sest - kõik kordub ja kogu aeg. 

Kui enamus inimesi pole tihti rahul selle elulaadiga, mis praegu näha on, siis kunagi oli teisiti. 

Kunagi ehitati lossid, maa-alused käigud, kaunid kunstid ja seda oli palju. Seda on siiani üüratus koguses. 

Kunagi olid siin teised inimesed, kes olid meist suuremad ja elasid kauem. Neid märke näen ma kiriku uste näol ja loen piiblist. Ise ma ju neid näinud pole. 

Kirikuid, paksude seintega losse ja kindlusi, nii palju poleks pidand olema, sest väidetakse, et inimesi oli kordades vähem. 

Mina saan aga arvutada, et kahest vanemast, kahe lapsega, peaks paarikümne põlve jooksul juurde tootma miljoneid inimesi. Kuhu on kõik need inimesed jäänud - sajad miljardid?  

Ilma ma näen, näen vihma ja lund, tuult ja päikest. Kuid ilmastikunähtused ei materialiseeru siin nii, nagu meile koolis räägiti. Lennuki aknast ma ei näe kõrgetes pilvedes vett. Seitsme kraadi külmaga ei saa sadada vihma, nagu oli selle talvel. Ja järgmistel päevadel plusskraadiga sadas lund.

 Avatud ruumis ei saa olla tuult ja erinevaid õhurõhke. 

Kõik need nähtused on seotud mingi energeetikaga, mida meile ei räägita. See oli siis tekst maailma energeetikast, looduslikust energeetikast. 

 Fakt on see, et ma olen oma silmaga näinud nii palju katkisi losse ja nende purustused ei vasta mitte mingi plahvatusaine ekvivalendile, sest tuumapommi purustusi pole mitte keegi oma silmaga näinud ja mida need pommid teeksid neile lossidele. 

Aga kõik need lossid on lennanud õhku peaaegu ühel ja samal hetkel - Korraga. 

Siinkohal said mu - enda faktid otsa.

 Ja ülejäänud arutluskäik on empiiriline, loogiline ja ulmeline. 

Milleks on vaja ehitada kahemeetrilise seinaga losse?   Ja pealegi on enamuste losside ja linnade all käigud, tunnelid ja teine linn. 

Ulmeline variant on see, et lendavad tulnukad ja "pikrinooltele" peavad olema paksud müürid. Mõte on hea aga - ei ole loogiline. 

Teine variant, et - maailmas oli Giga-tsivilisatsioon, kes lendas, tootis megasuuri elektrijaamu, tohutus koguses elektrit või mingit muud analoogilist energiat. 

Kui me võtame kõik kirikud-elektrijaamad ja tähelinnad kokku, siis nende võimsus pidi olema Üüratu. 

Näiteks telliskive pole keegi kunagi "kivisöega kuumutanud". Seda tehti minimaalselt elektriga ehk mingi tehnoloogiaga kiirkuivatamine. Tänapäeva automehaanik kuumutab väikese elektrilise tööriistaga roostetanud mutri punaseks Sekunditega. 

Kui anname võimaluse, et maa-alused tunnelid pole mitte - raudteed, vaid energia juhtimise kanalid, "kõrgepinge liinid".  

Paksud seinad pidid olema selleks, et kõik see on ränist ja oluline element elektri tootmiseks ja säilitamiseks. Kõik seinad olid kogu aeg soojad, sest nii nad tootsidki energiat. 

Valguse tootmise seletamiseks ei hakka aga fantaseerima, sest seda oma silmaga ei näe ja loogikaga kokku ei pane. 

Misiganes teooria me ka TOOTMISE koha pealt kokku ei fantaseeriks, see on vaid asja üks ots.

 Hoopis keerulisem ja pöörasem on see teine ots.

 Miks kõik need ehitised on metsikult puruks ja kõige tähtsam - üksteise otsas hunnikus. 
За Ангкором: край забвения и рухнувших шедевров Vibol Temple (youtube.com)

Selle mehe teeneid ajaloo uurimise juures pole võimalik Üle Hinnata. Ta on teinud ajaloo hüvanguks miljon korda rohkem kui kõik ajaloolased kokku. 


On võimalus, et kogu see tsivilisatsioon "lendas õhku" ühel hetkel ja igal pool. Mina olen oma silmaga näinud Tartu Jaani kirikus ära söestunud telliskive. Sellest on blogis ka eraldi lugu. Kuid mina ei ole oma silmaga näinud sellise kuumuse jälgi, mis paneks telliskivi niimoodi sulama nagu plastiliini. 
Vaadake videost oma silmaga ja paljude erinevate uurijate poolt maailma eri paigus. 


See mastaap ja voolamine on ikka arusaamatu. Tellise pinnast sai klaas


Kui võtta selline ulmeline-loogiline tuletus, et - Terve, või siis osa planeedi energiataristust lendas õhku ühel hetkel. Sahharast Siberini välja. Ankor Watist Machu Picchuni. 

Vulkaani purskega võib seda ju seletada aga lähemal paarisajal aastal pole midagi sellist toimunud - juu?? 

Miks kõik saladuslikud ja kummalised sündmused on toimunud - "enne Atlantist" või enne Noa uputust. 

Kõik need on kirjeldused ühest ja samast sündmusest. 

No fantaseerime, et - mis juhtus, mis tekitas kogu maailma elektrisüsteemis  korraga energeetilise plahvatuse. 

See, mis toimub elektrikapis kui ma kogemata lasen kaks faasi kokku, on ikka kole pilt, pool tundi silme ees virvendab. 

Sellel kirjeldusel on üks loogiline jamps sees. Kogu seda tsivilisatsiooni on üüratult raske hoomata, mille mastaabist saad sa ise aru, kui oled umbes 20 aastat käinud üle maailma ringreisidel ja giidid seletavad selliseid "kultuuriväärtusi".

 KÕIK ON KATKI. 

Aga miks seda ei seletata. 

Karvased matslased Hunnid lammutasid maha Roomariigi - pronksmõõkadega. 

Me oleme lõpmatuseni kuulnud väljendit - Nii nagu üleval, nii ka all. Ja ka seda - Kõik kordub. 

Kõik see, mis sünnib Maaga, see sünnib ka inimesega. 

Kuidas Maa toitub, see on keeruline teema aga kuidagi peab see energia ja taastootmine kogu aeg jätkuma. 

Inimese kohta kuulsin ma üsna kummalisest allikast täiesti testmoodi kirjeldust. 

Me sööme sisse mingeid Vilju, mis on värvilised, maitsevad erinevalt ja lõhnavad enamasti meeldivalt. Kummalisus  on aga see, et - mullast oled sa võetud ja mullaks pead sa saama. Värviline ja magus maasikas kasvab pruunis mullas kõrvuti pipraga, mis on vahest hoopis teist värvi ja üüratult kibeda maitsega. 

Kuidas saab samast mullast kibe aine ja magus aine? Ei seegi. 

Neil taimedel on erinev "elektriline" sagedus ja hoopis meie keel "võbiseb" selle sageduses ja pea kodeerib selle - erinevaks maitseks. Ehk siis maitset pole olemas, sellisel kujul kui õpetaja rääkis. 

Miks head asjad maos happega ära lõhustatakse ja välja tuleb pruun haisev ollus? Mullaks pead  sa saama ja see on põlluramm? 

Värvide segamisel olen ma kogend, et kui enamvähem proportsionaalis segada värve, tuleb alati lõpuks Pruun. 

Nüüd on siis arvamus, et me ei tarbi keemilisi aineid: valke, rasvu, süsivesikuid, vitamiine jne. Lihtsalt hape lagundab "maasikad" algosadeks ja nendes algosades olevat energiasignatuuri loevad organite rakud ja - Toodavad raku sees olevast ressursist, enda sisse vajalikud energiad ehk mateeria. 

Edasi kujutage ise seda pilti, mismoodi see võiks olla. 

Selle tõestuseks on Meditsiin, mis väidab, et veri on absoluutselt steriilne. Ja rakk on absoluutselt suletud ehk kupliga süsteem ja no need bakteritest kubisevad "maasikad", ei saa mitte mingi nipiga sinna sisse. 

Selline infovahetus "sisemiste planeetide" ehk rakkude vahel, on täpselt sama, kui ka nn planeetide vahel Universumis.  

Täpselt sama skeem on ka - Juttudega. Juttudega, mida me suust välja ajame ja mis meil aegajalt ajab - Kopsu maksast üle ja ümber. Oi kuidas meile meeldib teisi süüdistada sajas surmapatus, aga seda pole olemas. 

Kui keegi ütleb meile mingi "jälkuse", siis on see selle inimese "keele laperdamine" tema suus. Mis ta peas toimub - tõde või vale???  Edasi tulevad mingid kummalised helilained meie kummalistesse kõrvadesse ja sealt lähevad veel kummalisemat elektrilist teed mööda meile pähe. 

Ehksiis Kuhu?? Meie sisemise "ekraani" peale ja sealt me paneme selle jälkuse Ise kokku. Ai kui hea on siis elu lõpuni vihane olla! 

Ja vat sellel Gigatsivilisatsiooni ajal, seda kõike, loogiliselt võttes - ei saanud olemas olla. Nii nagu praegu meil toimetab, ei ehita Megatsivilisatsioone, vaid haledat Duaalsusel põhinevat Müüti.   

Aga ikkagi. Kas ja miks lendasid need lossid korraga õhku. History kanali alternatiivid pakuvad pidevalt välja tulnukaid ja Anunakke. Nibirut ja kulda. Vahva lugu on see, mulle meeldib. Seal nad vähemalt lendavad. 

Kui ma teaks ja näeks kasvõi ühte fotot planeedist Maa, siis ma suudaks loogikaga mingigi pildi kokku panna - kus me elame. 

Niikaua ma seda teemat ei puutu ja ma elan silmaga nähtava "Lapiku maa" väikesel territooriumil, kus miskit kiirust ei ole, vesi "üle ääre" ei voola. 

Kuigi vahest voolab see kuskil Aserbaidžaani mägedes mitte mäest alla, vaid hoopis mäest üles.

 Enne kui ma oma üüber versiooni juurde jõuan, peaks rääkima ka müütidest ja muistenditest. 

No see pole normaalne kui Tartu ülikooli ajaloo kateedris peab "sunniviisiliselt" õppima Zeusi, Apollot ja muid Piibli hiiglasi, kes elavad tuhat aastat.  

See ei oleeeee normaalne, kui ajaloo lõpetajast giid räägib Kreekas seitse päeva ainult neist jaburates tegelastest, kus siin ajalugu on????  Aga vot on ja veel üsna kummaliselt. 

See, et ma uurisin Kalevipoega, on pool lugu. See on üüratult hea ulmelugu - lendajates, hiiglastest, ajukääbikutest ja joodikust "kolmandast, kõige rumalamast".  

Ja nüüd ma lugesin Kõu ja Pikkeri mõistulugu. Seda, ja kõiki teisi "teisendeid", saab tõlgendada pea igaks elujuhtumiks.

 Ulmetehnoloogiast lausa kubiseb see lugu.

 Energeetilistest rännakutest, ja ilma ulmeta, pigem esoteeriliselt. 

Poliitikasse sobib see, ja kogu Duaalse maailma seletamiseks. Hea ja kuri. Täis ja Tühi. 

Peremudelit saab sellega ära seletada ka ülihästi.

 Aga seal on üks knihv. Selles Pikriloos on kaks imelikku kohta ja üks imelik teooria ehk Kõhklus.

 Kõhkluseks on see, et -  miks pidid saksa nimedega "eestlased" koostama sellised eeposed ja müüdid. Sellel ajal polnud veel kultuurset eesti keelt ja lood on pandud Värssidesse. Eesti keel on saksa tähtedega kunstlikult loodud liivi keel ja selles pole võimalik luua värsse - Putrru ja Podi keelles. 

 Aga sakslased maksid uipu raha, et see Kalevipoeg Soomes ära trükkida ja sellest teha "maamatsirahva" eepos. 

Maamats pole seda raamatut mitte kunagi otsast otsani lugenud. Ta ei suudagi selliseid värsse üle paari lehe kokku veerida. Miks siis ikkagi???

 Aga sellest tipsa hiljem. 

Üks kummaline koht Pikris on see kui PahaPaha VanaTühi läheb Nõidadega vihtlema ja "positiivne kangelane" Pikker tapab enamus nõidu maha ja sealjuures - ei ole Vanatühja mitte kunagi võimalik ära tappa. 

OK, duaalsuses ei saa kumbagi poolt tappa, aga see on esoteerilises tõlgenduses. Vot jätke need Nõiad meelde (esialgu on nõiad ju pahad). 

Teine kummaline koht on neljandas osas, kui Vahatühi püüab Raua kinni, veab Võrku, paneb koopa suu ette ja "positiivne tegelane" Pikker laseb selle nooltega ribadeks. Ise sealjuures tohutult kahetsedes ja taga nuttes. Mis see on?

 Mis on see Rauda??? 

Ma uurisin mitmelt tunnetajalt, et mis termin võiks kohe esimesena tulla - tunnetuse pealt. Ja üllatuseks oli meil sama vastus - see on Robot, tehisintellektiga. 

Ulmeversiooni naksab igati kihvti versiooniga. Ja nüüd kolm kummalisust kokku. 

Need sakslased ei teinud neid "mälestuste raamatuid" matsirahvale. Nad tegi need Omasugustele. Neile, kes teavad - millega tegu on ja seda peab säilitama. Säilitama "maalastele" mõistmatus värsivormis ja mõistujutuna. 

UKU, Ilmarine, Ilmatar, Kõu ja Pikker on tänapäeva eestlase mõiste - eesti mehed - positiivsed kangelased, kes annavad Kurjale keretäie. 

Halleluuja, millal on sakste tegelased enne matsirahvale rõõmu toonud. 

Tule, mõõga ja Raamatuga. 

Kes on eestlased? Eestlasi pole mitte kunagi olemas olnud. Olid võibolla Estid Tallinna ümber. Siis enamus olid liivlased, aga.  

Miks on Eestis selline järv nagu - Tšudskoe ozero. Ok, matsirahvale õpetatakse seda kui Peipsi järve.

  Eestlased, soomlased ja osa vene alade elanikke olid Tšuudid. Ja vot need tšuudid oli "üks kole rahvas". Matsirahvas, ilma Jummala Sannata. 

Mida tähendab TŠUUD?  "Te kotorõe tšudesa tvorili", need kes tegid imetegusid. 

Aiaiai, kes need teevad imetegusid - Nõiad. Olete ikka kuulnud, et eestlased on nõiarahvas. 

Kes tulid aga nõidu põletama ja "head sõna jagama". Nüüd on selge kuidas peaks "eeposeid" tõlgendama ja miks sakslased Kriukswaldile lausa auhinna andsivad. 

Sarvik on paha tegelane. Aga miks peab ühes loos kasutama mitmeid eri kujundeid. Sarvik - on Duaalsus. Kurjus on vahest ka Õiglus, kui näiteks ei taha oma nõiaoskustest loobuda aga piiskop tahab, selle "vallatuse" maamunalt kaotada. 

Aga mis on Tühi?  Tühi on Tulevik. Tulevikku pole olemas, sest see on vaid Potentsiaal millegi loomiseks. 

VanaTühi on see igavene Tulevik, millest ei tea mitte keegi mitte midagi. 

Ilmselt ka IssandJummal või Algallikas. 

Mina seda ei tea aga sellised mõtted mulle iseenesest pähe ronivad. Kust kohast? Mina ei tea?

Ja nüüd ma siis jõuan ajaloo juurde. Miks meie "seppade sappa" taob pidevalt kulda, hõbedat ja vaske kokku. Teeb sellest laeva ja paneb nimeks - Lennuk. 

Oimaivõi, kui ma seda teadjatelt õpetajatelt küsin!!!!  "Näod lähvad pikaks nigut tohletanud kaalikad." - Pisuhänd.  

Ka "jeestlane Borrnhöhhe" teadis, kui "luuletas kokku" totaka leiutaja Jaan Tatika, kes oli kunagi näinud sõitvat, lendavat ja ujuvat "paati", mille nimeks pani "Kallewipoig". 

Vihjeid on igas raamatus, mis kirjutatud 1800 lõpp.

 Jules Verne, mul lapsepõlve lemmik ulmekirjanik.

 Insener Garini laserrelv kah.

 Ehksiis. Pole kuskil eeposes sõnagi - Raua tagumisest. On Raudrüütlid, mida hiiglased käisid kolkimas ja massiliselt tapmas? 

Ja nüüd siis läheb ulmeliseks. Ulmet pole olemas, sest inimene ei suuda mitte midagi välja mõelda, mis oleks - väljaspool Maad. 

Nonäiteks. Mõelge mulle iseseisvalt välja kaks tähte ehk kaks tähemärki ehk poofstaaki. 

Üks oleks MÖ ja teine GA. Siis ma kirjutaks iga kord ajaloolase jutule kommentaari, paneks krõnksuga Mö ja krõnksuga Ga ehk M`G`. 

Kõik Kordub. Orjandus kordub, sõjad korduvad, näljad korduvad, "pandeemiad"  korduvad, rahanduskriisid korduvad aga - Tehisintellekt on nüüd siis esimest korda, või kuidas??? 

Roboteid pole kah olnud või?  

Matrixi teooria on mingite poolakatest vendade iseseisvalt väljamõeldud ulme või?  

Vot kus kivi all on Rauda peidus. Vot miks pidi Pikker pisara poetama kui Android hukka sai. Miks seda vaja oli? Star Warsis neid mitmeid mudeleid joonistatud. Lendavad laevad ei lenda ilma elektriliste või elektrooniliste vidinateta. 

 Ja justkui juhuslikult vaatasin telekast mingit uuemat Terminaatorit. Ma pole neid uuemaid vaadanud. Häh ka see on ulme, või kuidas???  

Viis aastat tagasi oli film Viirus ulmefilm ja aasta hiljem sai - film Maskiball, mis lõppes järsku ära ühel hommikul ja kujutate ette - ei olegi tagasi tulnud. 

Selle asemele joonistati - Uus ratsanik. 

Nälg  ja Surm veel kappavad kusagil.  

Aga ikkagi siis - Raud?  Tehisintellekt on ulmefilmides kohati hea värk aga enamasti hirmutav "ollus". Ütleme nii, et kui teoreetiliselt,  see Pikri bande koos oma Rauaga, saaks võitu Tühjast ehk tulevikust. Ja nõidadest ehk maarahvast, kes ravitseb inimesi maarohtudega, kellel on isegi mõned päris töötavad ühekohalised lennumasinad. Siis on Maa peal jama majas.

 Inimesed on tehisliku monstrumi tapaloomadeks (Terminaatori film). Siis on inimene alati lootusetu probleemi ees. 

 Kuidas tappa Tehisintellekti?? Teate, mis Terminaatori filmis lahenduseks oli, ja mitte ainult selles filmis, nt SG1 kubiseb sellest. 

Energeetilise generaatori - Impulss plahvatus. Energeetiline impulss võtab maha - elektroonika. 

 Ja nüüd - ajalugu kordub!!!  

Miks on siis telliskivid tunnelites sulanud ja miks käis üle planeedi selline totaalne hävitustöö.

 Mitmes tsivilisatsioon planeedil Maa on?

 Kooliõpiku järgi lõppes üks Mammutitega. Piibli järgi teine uputusega.  Paar-kolmsada aastat tagasi kirjeldatakse Napoleoni Moskva all ja ka Tartu põles tervenisti maha. 

Üks on veel - teadlaste Suur Pauk. 


VOTnii siis seekordne Ulmelugu.  

1 kommentaar:

  1. Mingi aeg kirjutati muinasjuttegi ümber. Mida k6ike seal muudeti, ei kujuta ette. Nt. kastshei e. saatan tehti pahaks ja koledaks, ja see on juba suur asi.

    VastaKustuta