pühapäev, 28. jaanuar 2024

SINGULAARSUSEST SEISULAINENI


Seisulaine. 


Esimene lugu jäi pooleli teoreetilise tõlgenduse juurde.  Aga et nüüd "uskuma hakata", peaks leidma oma elust näiteid ja kogemusi, mis aitaks mingit teooriat ka tõesemaks võtta.  

Esimene mis pähe tuleb on füüsika. Keegi ei oska mitte kunagi seletada algosakest ehk näiteks aatomit. 

Aatomi sees  on paar protsenti nn reaalsed ainet ehk prootonid ja neutronid jne ja ülejäänud  90+  protsenti tumeainet, tühjust või siis vaakumit. Seega peaks inimese keha olema enamuses tühi, tume või lausa vaakum. 

See on aga teaduses aktsepteeritav, et need algosad koosnevad või siis sisaldavad mingeid energiaid, aatommasse ja mis iganes veel.  

Aatomite sees ei ole reaalselt sisse söödud toitainete nn materiaalset koostist: rauda, magneesiumi, kaltsiumi, alumiiniumi jne jne.  Kõik need reaalsed ained ise koosnevad aatomitest.  Vot organites ja luudes-kontides võib neid aineid olla aga ikkagi - kuidas, kui ka need on aatomid. Kogu see kooli seletus ei klapi täpsemal uurimisel mitte kuidagi. 

Aga ajaloost saab leida üsna palju kummalisi kirjeldusi, mis tavaloogikaga ei ole seletatav aga selle teooriaga klapib palju paremini.  

Väga pikka aega on mul ja mõne hea kamraadiga arutades, tulnud arvutada ja see arvutus ei klapi.

 Näiteks väidetakse meile, et Napoleon käis kuskil 1812 Moskvas. Moskva põles maha ja üksikud prantslased jõudsid tagasi koju. 1812 ei olnud raudteed ja veoauto-rekkasid. Ainus transpordivahend oli hobuvanker, mille kandejõud võiks võtta maksimaalselt 500 kg. Ja kui Napoleonil oli vikipedia andmetel 325 000 meest.  

22. juunil 1812 kuulutas Prantsuse Napoleon I Venemaale sõja. Ööl vastu 24. juunit (vkj. 12. juuni) ületas 325 000-meheline Prantsuse Suur armee Neemeni jõe ja sellega Preisimaa-Venemaa piiri. 

Kui me võtame iga inimese kohta päevas näiteks kasvõi 1 kg toitu, siis see on 325 tonni. Ja see on 600 vankrit. Lisaks hein ja kaer hobustele. Sõjamoon ja kahurite vedu, arstid, relvameistrid, kokad ja ei tea veel kes. 

Toitu ei saa varuda ainult vaenlase maalt, vaid seda peab kuhugi varuma üle terve Euroopa ja seega peavad voorid minema sõjaväele ja tulema uut lasti hankima, seega rohkem kui 1200 vankrit ööpäevaringselt. Ilmselt ma ei pea seda näidet pikemalt kirjeldama. 

Teine teema, mis on ajaloost läbi käinud. Kui uurida vanu kindlusi, losse ja suuri linnu, siis seal puudus normaalne kanalisatsioon ehk vetsumajad. Kindlustes näeme ühte mingit auguga kohta aga kui võtta seal sees olevad sõjamehed, siis pole see loogiline. 

Suurtes lossides nt Ermitaaž ei ole kuskil mitte ühtegi vana vestumaja. 

Kui uurida nt Moskva Suurt teatrit, siis ka seal ei ole neid olnud. Teiseks on ballide aegsetel inimestel sellised riided seljast, et sellist toimingud normaalselt teha on lausa võimatu. Mis võiks olla loogiline tuletus. 

Uuemal ajal tekkis selline "õpetus", mida nimetatakse esoteerikaks ja sealt kumas läbi - päikesetoitumine. Või siis braanaenergia.  

Esimene näide ehk suurte massidega sõjakäikude ebaloogilisust saaks seletada kahe variandiga. Sellised sõjakäike pole lihtsalt olnud logistika puudumisel. Ja teine. Need võisid olla aga inimesed ei toitunud selliste toitainete kogustega. Aga seda ei saa ju tõestada. Aga äkki saab. 

 Kui me toitume toitainete energiast, siis on see päikese energia, päikese toimel tekkinud nn klorofülli energia.  Ja toitaine element annab rakkudele oma energia, millest rakk teeb ise enda sisse koopia energia. 

Kus me näeme sellist toitumist peaaegu iga päev. Kui ma olen päev aega väljas toimetamas, tihti ka energiakulukat tööd tehes, siis me ei tarvitagi nii palju toitu kui toas diivanil istudes, miks???? 

Ma ei hakka isegi arvutama kokku kui palju toitu peaks sisse sööma tippujuja või iga üle päeva maratoni jooksnud eesti ulmemees. 20 000 kilokalorit päevas on nt mingi arv läbi käinud. Aga ma ei näe, et tippjalgrattur sööks päevas mitmeid kordi praadi ja suppi, ainult väikeseid energiabatoone. 

Inimesed kes suves käsipidi maas ja päikese all tööd teevad piirduvad ka väikese toiduhulgaga. Aga mis siis kui me toitumegi päikesest????  

On üks väga kummaline teema sellega seoses. Tavameditsiin ravib inimesi toimeinete baasil  ravimitega. Aga on üks liik nimega homoöpaatia. 

Homöopaatia – Vikipeedia (wikipedia.org)

"Homöopaatias kasutatakse haiguste ravimiseks ülimalt lahjendatud aineid, mis suuremas kontsentratsioonis kutsuksid esile ravitava haigusega sarnaseid sümptomeid. Homöopaatilised ravimid on tihti nii tugevasti vees või alkoholis lahjendatud, et lahuses ei pruugi sisalduda enam ainsatki raviaine molekuli."

See kirjeldus vastab üksühele rakkude energiavahetuse arvamusele. Mingit ainet ehk toimeinet õieti polegi, sest kontsentratsioon on üliväike. Pean veel arvutama. 

Toimeaine rahalist kulu polegi ja vesi ei maksa kah midagi - kas paneb mõtte kuhugi poole liikuma????  

Aga kuidas see siis töötab. Kuidas "sarnane ravib sarnast"??? 

Sõnasõnalt sama teooria. Sarnane informatsioon antakse korraga kõikidele rakkudele, et need enda sees kopeeriks vajalikku energiat ja millest siis? 

 Arengu kronoloogia (homoopaatia.ee)

 Seda kronoloogiat lugedes on mul kõhklused, või siis kahtlused????  Miks seda ei kompenseerita??

Kõikide analoogiliste teemade uurimistega on see tähtsus, et me võime ju lugeda neid aastaarve ja kuulsaid tegelasi ning nende ütlemisi, aga kas on keegi seal juures olnud kui need kirja pandi??? Ei ole, seega on tõestused uskumiste põhised. 

Tähtsad on aga need infokillud - mis tulevad aegade tagant välja tänapäeva. 

Kui ma olen korra elus kasutanud homoöpaatilist ravimeetodit ja seda klassikalise meditsiini järel kui see ei aidanud aga homoöpaatia toimis hetkega. Kuidas??? 

Nad ütlevad, et - platseebo. Mis see platseebo siis ka muu on kui info andmine keha kõikidele rakkudele korraga. 

Need nõndanimetatud normaal-reaalseletused ei seleta muidugi ära seda nn Singulaarsust ehk kust hing tuleb aga sellel polegi tähtsust. Tuleb kust ta tuleb ja läheb kuhu? Saan hiljem teada. 

Aga kõik materiaalsed tegevused on seosed nähtamatu ja ka mõttemaailmaga. 

Nii mõnigi on mu käest küsinud, et kuidas ma saan rääkida meditsiiniteemadel, ma olen ju insener. Aga kuna olen mina rääkinud meditsiini teemadel???

   Ma räägin enamus aega kvantfüüsikast, loogikas, mehhaanikast ja AJALOOST. Homoöpaatia areng on kah ajalugu.  

Siis nad küsivad tihti ka - Tõest ja Õigusest. Kas need jutud on ka tõesed ja õiged? 

Kas raamatutes kirjeldatu on tõene? Kas me saame oma õigust??? Näiteks jagada või peale suruda.

  Tõde ei ole olemas ega ka Õigust. Panen siia juurde ühe kirjelduse, sest ei viitsi sellel teemal eraldi lugu teha.  Ma isegi ei mäleta, olen ma sellel teemal blogisse ka kirjutanud või ainult gruppides rääkinud. 

Mul on kombeks tihti väita, et teatud asju ei ole olemas.  Olemas on enamasti nn Üksikud Tegevused. 

Vale on olemas aga valetamist ei ole olemas. 

Värv on olemas aga ilusat pilti ei ole olemas. 

Noot on olemas aga muusikat ei ole olemas jne jne võiks tuua näiteid lõpmatuseni.  

Milles on point??  Point on kognitiivses dissonantsis. 

Me räägime, aga alateadvus ei usu ja jaurab vastu. 

 Vale jutuga ehk sellisega, mida pole olemas, ajab aju kõikide rakkude informatsiooni totaalselt pekki - haigeks. 

Näiteks inimene on reaalse füüsilise defektiga ja talle pannakse diagnoosiks - stress. Stressi pole olemas. Mure on olemas aga stressi pole olemas.

 Seletan siis hetke info baasil.  Kõik need terminid,  millele me ei oska seletust anda ehk siis me ei tea - mis värvi on nt armastus, neid ei ole olemas. Kõik need on mitmete terminite matemaatilised tehted ehk Valemid. 

Hetkel võin ma öelda, et tuli täiendus. Kui mingile  Tegevusele  on antud nimetus algse "asja" terminiga, siis seda pole olemas.  

Vale on olemas aga valetamist pole olemas.  Sest see on ütleja peas koostatud valem ja kuulaja kõrvadesse tuleva info töötlus (pikk arvutus tehe), mida peetakse kuulaja mõistes mitte aktsepteeritavaks. 

Ütleja info võib ütlejale olla kasulik ja teisele kahjulik, seega pole see ütleja meelest vale, vaid kasulik tehing. 

Mis see armastuski muu on kui tehing algse termini ehk armumise baasil.  

Kas me aga selles maailmas Õigust leiame???  Õndsad on need, kes vaimust vaesed. 

Ehk, õigust ei leia, sest see on tegevus ja seda pole olemas. Õndsaks saamine on kah tegevus ja ka seda pole olemas.  Ehk täpsemalt - üksikud komponendid on alati olemas. 

On olemas terminid ja üksteisele järgnevad tegevused ehk Valemid.  

Võidab see, kes teeb vähem vigu??  

Tegelt teeb ta sama palju tegevusi, kas siis teeb vea või teeb kohe õigesti.  Tegevuste arv valemis on üks ja sama.

  Selliste arvutuste tegemine, kus vastuse leidmine ületab inimese "arvutusvõime", seda nimetataksegi Stressiks ehk paigalseisuks ehk seisulaineks. 

 Lahenduseta olukorraks ehk siis -  Liiga Pikk Valem.  

Põhimõtteliselt on stress ja seisulaine üks joon või teerajake ja sa jooksed pidevalt edasi-tagasi ja ei kuhugi mujale suunda. 

Siit  läheb teema edasi Seisulainetega ja jälle ma jõuan ajalooni välja. Aga seda juba järgmises loos. 

Seisulaine – Vikipeedia (wikipedia.org)


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar