esmaspäev, 22. jaanuar 2024

PÜHA VAIM EHK SINGULAARSUS

Mu ümber keerleb üks informatsioon. Hakkan seda kirjeldama, eks näis mis kokku tuleb. 

Maailm on Imelik. Miski selles infoväljas, ametlikel andmetel - ei lähe kokku. Ei loo ühtset pilti ehk puzzlet, seega peab seda ise kokku panema. 

Öeldakse, et - nii nagu üleval, nii ka all.

 Kuulasin ühte kirjeldust raku funktsioneerimisest. Me oleme oma kehaga - üks terviklik suletud planeet. 

Meil on algelemendid, nende pisemad osad ehk nn aatomid ja suuremad kooslused ehk organid. Juhtorganiks on Kompuuter. Aju ei pruugi olla mäluseade, vaid info vastuvõtja ja edastaja. Uuringu käigus seletati, et me sööme mingeid aineid sisse - organite kaudu. See organ lõhustab toitained ära elementaarosakesteks ja teadus väidab, et neist ainetest me koostame oma keha. Head ained ja mürgid, milledest me peame kiiresti lahti saama. Kuid ka mulle on tundunud kummalisena, kuidas saavad vajalikud ained üle terve keha - igasse rakku. 

Nii nagu meditsiin räägib, on see kuidagi võimatupoolne. 

Ja nüüd tuli selline seletus. Seedeorgani nn rakkude ümber on toitained ja need toitained Ei Imendu seedeorganite rakkude sisse. Meile väidetakse, et rakud on täiesti steriilsed nagu ka veri ja nagu uriin on destilleeritud (juba vene ajal oli "linnalegend", et kui pole destvett võib uriini panna auto akudesse).  

Vot ja siis on selline arvamus, et rakk võtab nende lõhustatud elementaarainete lainelised omadused nagu sagedus, vibratsioon, magnetism või elektrilised omadused - pinge ja voolutugevus jne. 

 Rakk "loeb" neid elementaarainete omadusi ja - TOODAB ENDA SEES OLEVATEST AINETEST RAKU SISSE KOOPIAD. 

Väljaspool olevad ained aga väljutatakse. Läbi raku seina läheb seega ainult energia ehk ka informatsioon. 

Mis vahet selle on?  Või.  Mis ma selle "peen informatsiooniga" peale peaks hakkama? Miks see mind köitis? 

 Asi läheb paljude aastate tagusesse nn esoteerilistesse teadmistesse. 

1. Sa oled see, mida sa sööd. 

2. Ära mõtle asju endale vaenlaseks. 

3. Mõttega saab ka toitaineid endale kasulikuks teha. Või siis kahjulikelt ainetelt saab nende toimet ära võtta.  

Esoteerika - on üldiselt sellised tarkuseterad, mida ei saa otse kohe tõestada, et teed midagi ja hopsti nt kehaline vaevus on kadunud. 

Ok, ma olen aegajalt teinud mentaalseid tegevusi ja mitmeid kordi on vaevus ära kadunud kiirest või ka hetkeliselt. Reeglina kui ma seda Püüan teha, ei ole tulemus koheselt tuntav. Nüüd võib see olla ka loogiline. 

A. Kui keha parandab ära mingi vea hetkeliselt, siis võiks kirjeldus olla selline. Kehas on mingi "kolle" nt põletik ja terve keha kõikides rakkudes on olemas võimalused toota nn - õigeid energiaid. Hetkelise tervenemisel on selline energeetiline muster, mis kohandub hetkega ehk - mõistus on välja lülitatud. See mõistus, mis kogu oma eelneva "kooliharidusega" väidab, et - ei saa teha korda, mine arsti juurde. Hetkeliselt häälestuvad kõik keha rakud - uuele tasemele. Seda nimetatakse - silmapilkseks tervenemiseks. Ma ei usuks seda kui ma ei oleks ise kogenud kahte "raudpolt" juhust enda kehaga. 

B. Kui keha terveneb pikema aja jooksul ja äkki märkad, et polegi seda vana viga (ja see ei tule tagasi kah kunagi).   Sellisel juhul on kas "väsimus" vanast veast ja kogemata annad ise kehale sellise korralduse või tegeled teadlikult - vanade mälupiltide kustutamisega ehk uue paradigma loomisega. Sellisel juhul aitavad ka - nn imerohud. Usud mingisse ainesse või tegevusse ja pikema ajalise sisendamisega muutuvad tulemused märkamatult. 

C. Kui mitte midagi ei muutu, siis selline inimene on - Kõige Normaalsem inimene üldse. Ta ei usu, ta ei taha ja ta ei teegi midagi. Neid aitab ainult arstiteadus, sest visa uskumisega, et arstid aitavad, võib täpselt samamoodi saavutada tervenemise. Rakud loevad ikkagi seda infot, mis inimene ise toodab. Inimene ei tervene arstiteadusega, vaid vaatamata arstide pingutusele. 

D. Miks tuleb mingi tervise rike hetkega, nt kael on äkki valus, aga ära läheb päevade ja isegi aastatega??? 

Mul läks nii kaua aega, et üksteise otsa lükkida näiteid ja kirjeldusi, mis seletaks ära arvamuse - Mina ise loon kõike. 

Asi läks muidugi hoopis keerulisemaks ehk - läks Üles poole. Kuidagi tundub, et meist väljaspool olev maailm töötab sama skeemiga. 

Meie planeedil (mille kuju ei tea mitte keegi) on vähemalt see, et meid ümbritseb Kest ja siit kesta seest ei saa välja. Ometigi on meil selle mulli sees olemas kõik algelemendid, millest me saame teha kõiki neid vidinaid, mida me teemegi. No ei tule algainetest puudu, miks siis peaks rakus ainetest puudus olema. 

Ka meie toodetud esemed ja toit on füüsikaline, keemiline, elektriline ja magnetiline ehk koosneb samuti sagedustest. Kõikidel esemetel, ainetel jne on koostis ja laeng (nn aatom). Kui me leiutame mingi uue, nt mobiiltelefoni, siis me ei hakka seda tootma ühes tehases (ehk nt kehas ühes  organis), vaid  me anname informatsiooni ehk joonised üle terve maailma ja toode saab valmis kiiresti tohutus kogustes. 

Kust kohast tulevad aga - Uued Ideed ehk seadmed, mida pole varem olnud??? Infoväljast?? Keski või miski liikus meie "planeedi" kesta taga ja terasemad inimesed naksasid selle info endasse. Tundub see nüüd Ulme või Esoteerikana.

  Tõsiteadlaste käest küsiks sellisel puhul, et - kuidas see Suur Pauk ikka käis, millal ja kas keegi seal juures kah oli, kes tõestab. 

Teadus püüab tõestada nii mõttetegevuse baasil kui ka - seadmetega. Nad vaatavad "alla" ehk elektronmikroskoopi ja "ülesse" ehk raadioteleskoobiga. Kummalisus on aga selles, et meile räägitakse, et - nad Näevad. 

Näevad aatomeid ja näevad Galaktikaid. 

Ma tõsiselt ei viitsi hakata "pulkade peal" tõestama aga aatomeid ei saa näha, sest nad on väiksemad kui meie silmale nähtava valguse lainepikkus. Mälu järgi on aatomi ühik alla kümne aga meie näeme vaid  üle  tuhande ühiku. 

Kes viitsib uurib ise - Ångström [ˈɔŋstrø:m] (Rootsi füüsiku Anders Jonas Ångströmi järgi) on pikkuse mõõtühik. Ühiku tähis on Å (A rõngaga).  Üks angström võrdub millimeetri kümnemiljonilise osaga.

 https://de.wikipedia.org/wiki/%C3%85ngstr%C3%B6m_(Einheit)

Miks ei ole fotosid rakust ja on vaid joonistatud ilupildid. 

Täpselt sama moodi ei Näe me galaktikaid - silmaga ehk fotoga. Veel hullem. Me ei vaatle neid isegi "tagurpidi" mikroskoobi ehk teleskoobiga, vaid raadioteleskoopidega. 

Raadio - on laine ja kuhumaani see üldse "loeb" midagi???  Kuplini ehk kestani??  Vot see tundub loogilisena, selle kesta taga on suurem Organ, oma suurema Jumala ehk Mõistusega, noo näiteks.

  Mina olen Jumal oma kesta sees ja räägin - oma lambukestega. Minuga räägib Keegi Teine. 

Isa, Poeg ja Püha Vaim. Alguses oli Valgus, Sõna ja Laine. Mis oli enne, Muna või Kana või Kukk.  

Siit võiks edasi "fantaseerida". Meile räägitakse Seemne rakkudest. Et on üks suur Emarakk ja pisikesed sabadega Isarakud. Ma kahtlen nüüd ka selles müüdis, et ma olin Kõige kiirem ja võimekam sabaliputaja ja läbi emaraku pugeja. Miks ei saada lapsi iga kord kui oleks võimalus??? Lihtsalt emarakk ei loe iga sabaliputaja energiat sobivaks ja ei hakka midagi enda sees tootma. 

Aga miks siis vahest ikkagi hakkab kõhuke kasvama. See tuleb sellest kui kaks inimest - Tatti panevad. 

On ju kummaline väljendus ja ka kummaline tegevus. Ajada oma tatti teise suhu????  Ja jälle pole midagi kummalist. 

Teadlased räägivad - geeni kombinatsioonidest???  Kehas liiguvad ained ja need koosnevad informatsiooni hulkadest.  Tatt ehk lima on geneetiline kood ehk tehnopassi lahtrid ja kirjed. Kui nüüd võtta see sama skeem, et mehe tati elementaarosad kannavad laenguid, siis naise rakud loevad neid (enne kui sabaliputajad naise sisse saavad, naised on targad)  ja annavad info kompuutrisse ja edasi läheb sama skeemiga tegevus  Kahes Peapaljunemise rakus. 

Okei, enne on ikka roosid, vein ja romantiline õhtusöök.  

Kuidas aga edasi läheb, on omaette "teadus". Meile näidatakse mingeid filmikesi, kuidas rakud jagunevad. 

Raku sisse tekib (ei teki, luuakse sealolevatest ainetest) - teine koopia (mis mõttes koopia!!!), see pundub ja paneb plaksuga koopiale kesta ümber ja ongi kaks steriilset keskkonda, oma mateeriaga. Ja nii ongi. 

Meie rakud uuenevad kogu aeg - täpselt sama skeemiga terve elu, aga. 

Vahest juhtub kummalisi asju.  Ma olen pikka aega imestanud kui ma ajalooga tegelen, et vanadel fotodel on abiellujad umbes sellise välimusega kui meie ajal pole isegi vanad inimesed - nii vana välimusega. Kui ma vaatan oma isa noorepõlve pilte, siis tänapäeva 70-80 sed on poisikesed. Miks???? 

Informatsioon.  Kui me näeme vahest fotot mõnest kenast naisest ja tuleb välja, et see on 70 aga näeb välja max 50.  Ta teeb kehalisi harjutusi???   Kas ainult???  Kehalisi harjutusi teeb ta selleks, et tunda ennast noorena ja umbes sellise väitega, et - vanus on vaid number passis. Ja nii ongi. 

Kogu meie keha, selle nooruslikkuse, ea ja toonuse loob Kompuuter. Kompuuter ütleb (mina ise - Jumal), keha toodab ja nii ongi.  


Kõik haigused "tulevad inimese juurde" täpselt sama skeemiga. Sa ise teed, ise oma enda rakkude sisemisest energiast selle uskumise baasil et - haigused on olemas,  ja mul pole energiat. Kui keegi viitsib teha uurimust, et kui inimene jääb haigeks, siis võib olla ta mõtles ja ütles välja, et - ma olen nii väsinud ja põmpsti paneb kompuuter keha Säästureziimile voodisse tiksuma. Minetea. Äkki nii ongi? 

Kokkuvõtteks. Mis on sellest "teooriast" kasu.

 Esiteks.  Järgmiste tegevuste tegemine-uskumine ei maksa mitte midagi, see on tasuta.  

a) Kõike saab muuta mõttega. Absoluutselt kõike, sest - peale sinu ei ole siin maailmas mitte kedagi ehk mitte kedagi, kes teeks sinu eest midagi reaalselt ära.  Siia sobivad palved Jumala poole (ja pole teada kumb neist asju tegelikult korda ajab). Saab soovida, unistada, afrimeerida ehk soove kirja panna ja mis põhiline - mitte viriseda kui Jumal seda ei tee. Miks sa siis Ise ei tee. 

Vanasõna - kui sa ise ei tee, ei aita sind jumal kah. 

Vanust, tervislikku seisundit saab mõttega muuta. Mitte kunagi ei pea kellegi käest küsima - aga kuidas seda teha? Lihtsalt tee seda, mis pähe tuleb ja endale meeldib. 

b) Mõttega saab ka head mõtted ümber muuta. Kahtlus, kõhklus ja kooliharidus teevad seda. Sellest esoteerikas on ka mingid tärminid, et tee sama soovimist nt 30 päeva. 

 c) Üks väike teemake libises üle. Aga kuidas sabaliputaja raku ja emaraku info kooslusest - lapsrakk tekib ehk millal saabub sinna lapse Püha Vaim. Vat see on vahva teema.

 NB! Kas teate kust see teema üles keris????

 Ajaloost, nii kummaline kui see ka ei ole. Ajalugu uurides tuleb uurida Kõiki nn teadusi. Keemiat, füüsikat, bioloogiat, astronoomiat, astroloogiat jne. Ühesõnaga kõikide tegevuste tegemine on kulgemine ajas ehk ajalugu. 

See tekst kuulus enamuses kvantfüüsika valda. Need nimetavad püha vaimu ehk ka hinge  - Singulaarsuseks. 

 Viki - "Singulaarsus ehk gravitatsiooniline singulaarsus on füüsikas punkt, kus aja ja ruumi kõverus muutub lõpmatuks.

Tehnoloogiline singulaarsus on futuroloogias oletuslik hetk, millest alates ei ole võimalik tehnika arengut ennustada.

Singulaarsus on süsteemiteoorias olukord, kus väike põhjus tekitab suure mõju.

Singulaarsuseks võidakse nimetada ka iseärast punkti."

Saite aru, mis tulemus on romantilisel õhtusöögil - väike põhjus tekitab suure mõju. 

Okei ma panen siis lõbustuseks kaks anekdooti kah - suurest mõjust. 

Kui kaks mammit istuvad pargipingil ja mööda sõidab pulmaauto, siis üks mammi ohkab - üks noor tütarlaps viiakse jälle nõusid pesema. 

Teiseks on küsimus kõikidele naistele - miks peavad naised meestele süüa tegema ja sokke pesema??? Juba Viini konvesiooniga on pandud kohustus vange toita ja kasida. 

Rääkimata jäi veel Tumedast energiast ehk Eetrist. Aga seda teemat ma veel alles loen, hetkel. 

NB! Veel tuli meelde lugu kui rääkisin oma klassikaaslasega, kes müüb maha firmat ja saab selle eest miljoona. Ta ütles, et ostab omale - vaba aega ehk rahulikku aega. 

Sellist väljendust ei ole mõistlik välja öelda. Kompuuter kuuleb seda ja teeb inimese elu rahulikuks - Puhka rahus. 

Tegema peab, jooksma ja jaurama, igatahes. 

Edasi seltsimehed, igatahes, või kuidas!!!  


2 kommentaari:

  1. Vägev ja lihtne kirjeldus elu alustest ja sellest, kuidas asjad toimivad. Kõik tundub lihtne olevat, kuid on üks probleem - mõte või ka meel, mida on raske teinekord ohjata, et asju enda jaoks korda ajada. Eriti hea kirjeldus koos mõnusa huumoriga on lapse saamisest :)

    VastaKustuta
  2. Elame liigselt kiirustades ja enamusel meist pole aega vaadata sügavuti. Ladina keeles on vist selline väljend nagu festima lente e. kiirusta aeglaselt.

    VastaKustuta