neljapäev, 16. veebruar 2023

KUIDAS NAGU OLEKS.

On nagu on, on nagu poleks ja on nagu oleks.
 


Mind kummastab (mingil ajajärgul) tekkinud kummalisused inimeste kõnes. 
Inimesed räägivad jutte ja enamus aega nad räägivad Olevikus ehk: mina käisin, mina tegin, mina  nägin. 
Siis hopsti hakkavad nad rääkima - kellestki teisest: kui sa lähed, kui sa teed, kui sa said "midagi". Kellest nad siis räägivad? 
Ja kolmandaks variandiks on - Ma nagu käisin, ma nagu teeks, miski oleks nagu tõsiselt pekkis jne.
 See teema käis läbi ka ühes teatrietenduses - Ugala etendus "Arst".  
Ma tean, et ka mina ei tohiks palju kasutada seda  nagutamist, sest sellistel asjadel on komme ennast külge pookida. 
Mul on hetkel käsil - "uusaasta lubaduste" täitmise protsess. Ma täidan oma päeva: mehaanikaga ehk autospordi tehnika ettevalmistamisega. Siis õhtupooliku sisustan erinevate "uhuu teemadega" ehk ulmest hüpnoosini. Ja nüüd ma olen märganud, et ma olen soiku jätnud kirjutamise. Seda sellepärast, et sinise kasti seest ja Juhhuutuubist tuleb hiiglama palju infot. 
Mina vaatan pidevalt üle igasugu uudised. Ka tavameediast jookseb läbi tohutus koguses vägevat infot, kuid inimesed ei suuda kogu selle saastapasa seest leida tõelist infot. No näiteks , et Ilon Mask saatis kunagi kuhugi Marsile Tesla auto koos mannekeeniga. Briljantne uudis ja seda saab lahata tundide kaupa. 
Nüüd sain ma aru mõnest värgist selle baasil, et talvistel võistlustel käies olen ma õhtaks lampväsinud.  Miks? Nad ütlevad, et - vaata passi. No ma võiks isegi vaadata aga mida ma sealt näeks? Vanus on vaid number. Andsin lubaduse ja nüüd täidan - hakkasin keha koormama. Lausa meeldima hakkas. 
Teine lubadus on - teha mõni suurem Koosolek. Väiksemas seltskonnas kaks korda tegin ja äge oli. 
Kui talvevõistlused läbi saavad. 
1.  Ma teen selle ära. 
2. Nagu tahaks kogu aeg teha.
3. Kui sa ikka ise midagi korraldad, siis võiks see  tehtud saada.  
No kuinagu kirjutada  sellistes variantides, siis milline variant sulnagu võiks välja tulla. Tundub ju selline lause jaburduste tipuna. 

Tsiklimootorite tegemisel (viimaste peensuste leidmisel) ja nn "esoteeriliste" peensuste kokku viimisel olen ma jõudnud sinnamaani, et. 

1. Mitte ükski inimene ei valda Absoluutset tõde ja teadmisi. See on täitsa absurd kuidas erinevad mootorite mehaanikud räägivad erinevat juttu. Teoreetiline baas on kõigil sama. Kui panna tavaline mootor sõitma tavakiirusega, siis see liigub paljutuhandeid kilomeetreid. Kui aga panna sama mootor võistlusrajale täispööretega kihutama, siis on mootori ressurss kordades väiksem ja reguleeringud üüratult keerulisemad. 
Pange sama mõttekäik näiteks meditsiinivaldkonda. Meditsiin meenutab väga suuresti mehaanikat. Diagnoos ja parendamine on absoluutselt analoogiline tegevus. 
Ma olen alati hambaarsti toolis mõelnud, et ma teen täpselt sama tööd  ja mul on kaks tuttavat ( naismetallisti ) ehtekunstnikku.  Neil  on täpselt samalaadne töökoda nagu mul aga neil on seadmed miniatuursed. 
2. Kaks "mehaanikut" ei räägi kunagi sama juttu. Kui ma olen aegajalt kuulanud ka nn "soolapuhujate" ennustusi, regresshüpnoosi vaatajaid, arste, mehaanikuid ja tavainimesi, siis.  Kui kuulata üksikult, siis neid "Võlle", kes sulle/mulle midagi seletavad, on neil üks jutt. Ta on täiesti veendunud oma õiges informatsioonis. Kuulates teist seletajat, eriti veel selle eelmise "seljataga", siis selle jutt võib tavaliselt olla absoluutselt teistsugune. Neid kahte arvajat kokku viies, teevad nad sellise vaikiva kokkuleppe ja nad ei hakka " teise rahakotti " oma kätt toppima ja nad on - viisakad ehk kohapeal teist maha tegema ei hakka. Mis aga toimub pärast, minuga silmast silma. Ilmselt olete seda ka kogenud. Miks? 
3. Info allalaadimine. Nüüdseks ma "nagu oleks" sada protsenti veendunud, et inimesed - ei räägi Mälu baasil. Mälu ei mäleta (eriti veel ülima täpsusega) mitte midagi. Enamus on "udupildid".  Mäletad sa kolm päeva tagasi tunnipealt, mida tegid???  
Inimesed suhtlevad - mingi keskkonnaga, millele võiks panna terminiks - Inforuum. 
Kuidas sealt inforuumist infot kätte saada? 
Millist infot tahad? 
Kas minevikku või tulevikku, sest olevikku pole olemas, see tuleb tulevikust ja on kohe samal hetkel minevik. 
Hetkes elamine tähendab - Infokildude Allalaadimist. 
Kes seda valdab, see elabki Olevikus.  
Vot ja see ongi see - miks kaks "võlli" ajavad erinevat juttu. Kummalgi neist pole mälus - absoluutse teooria-praktika manuaali ehk õpperaamatut, kus oleks olemas - Kõik Võimalikud Variandid.  Nad laadivad hetke kirjelduste põhjal inforuumist alla - esimesi pähetulevaid mõtteid. Ja see on täpselt sama tehnoloogia, mida kasutatakse - regeresshüpnoosi tehnoloogias. 

Kuidas aga mina olen ennast koolitanud saama vastuseid nii, et ei peaks minema kuhugi Alfasse, vaid saada vastuseid Kogu aeg (selgemõistuse juures).  

NB!  Need jutud, mida saaks nagu kirjutada, need on nagu hullult pikad, et justnagu ei jõua kokku kirjutada. Teine mis oleksnagu hea, oleksnagu vägev kõike seda nagu koos arutada. Küsida küsimusi, misnagu sind huvitav ja ma vaataks misnagu küsimusi-vastuseid mulle nagu pähe tuleb. Mul oleksnagu kah huvitav kogeda, misnagu mul veel tulemas justnagu oleks. 
On aga küsimused. 
 1. Kus teha? Kas Lapiku Planeedi (Eesti) põhja pool, lõuna pool või siis ekvaatoril ehk Paide kandis. 
2. Millal teha? Kas laupäeval või pühapäeval. Ma ise olen alati arvanud, et - laupäeval "isaga" teha saab tükke-kükke ja see on rohkem ettearvamatu. Pühapäev peaks olema rohkem vabam aeg. 
Päev tuleks (tuleb nagunii) pikk ja sisutihe. Alla mingi viie-kuue tunni ei saa midagi seletada-kuulata-mõista. 
Selleks et teha mingitki ettevalmistust, soovin ma teada - kes "oleksnagu" tulemas. Siia see nagu sobib imehästi ehk mitte midagi siduvat aga kas valmisolek oleks nagu olemas. Selleks ma riputan selle erinevatele FB lehtedele ja kui ruum saab nagu liiga väike, siis pole seenagu minu süü kui nn "etteregamist" pole nagu sina teinud. Niinimetatud regamist võib vabal teha kommentaari kui ka eraldi FB sõnumisse, 

Põhiline teema,  mis mind huvitab ja mida jagada tahan on.
 Kuidas inimene, Seda, mida ta igapäevaselt kogeb - Loob Ta Ainult ISE. 
Kuidas on võimalik, et KOGU jama ja vinge,  mis tema ellu "tuleb", teeb TEMA (kes) ise. 
Ise, ise ja ainult ise. 
See on Üüratult äge teema. 
Aga noh ega teistest nagu vingetest teemadest kah puudu ei tule. 
Kõik sõltub Küsijast. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar