laupäev, 7. jaanuar 2023

KUIDAS SATTUDA SÜSTEEMI OHVRIKS.

Väike klipp vanast ajalehest. 

See asjalugu on üleüldiselt tuntud. Vähe teatakse aga sellest, et inimesesool ka väga ammusel muinasajal niisuguseid kunstisid ja oskamist on olnud, mis meie ajale hoopis tundmatuks on jäänud. Vististi on mitmed oskused nõnda ära unustatud, et nendest praegu enam aimugi pole. Aga väga mitmetest on ometi kindlad teated ja isegi nende oskuste saadused alale jäänud, kuna aga oskus ise kadunud on.  (Kuldsed sõnad). Lühike aga ülioluline info. 

See algus on tõlge "kuskilt" huvitavast kohast!!!!

Paljud arvavad, et inimesed satuvad süsteemi ohvriks lasteaias, koolis, elus ja näiteks meedia süül. Aga need ei ole päris "muutujad kolme tundmatuga". Need on soodustavad tingimused.

 Kui sa elu jooksul koged, et teatud tegevused juhtuvad ja sa hakkad süsteemi koostama - mis võiks  põhjustada mingit tagajärge. No näiteks on arvamus, et solvumine põhjustab nohu. Iga kord märkad, et nii ongi. Hakkad neid jälgima või veel hullem, hakkad siis selliseid süsteeme koostama ja keerutama. Või siis koperdad vasakut jalga ja ega siis ikka hästi ei lähe!!!

 Inimesed lausa jumaldavad süsteeme.

 Kui inimene valdab üsna palju teadmisi, siis teisega rääkides ta ütleb, et seda ma tean ja ka teisi asju tean. Sellisel juhul hakkavad selle inimese teadmised domineerima. 

Sealjuures muutub peamiseks mitte selle inimese Mina või siis teise kuulaja arvamus, vaid nende teadmiste transleerimine. 

Siis muutub olukord selliseks, et muutub primaarseks nende  teadmiste  transleerimine ja tekib tunne, et - mul on õigus. Sealjuures pole enam tähtis Minu olukord ja filosoofia. Tähtis on see, et - see on Minu mõte. Ja sellega ma muutun automaatselt - Oma süsteemi ohvriks. 

Muutun teenendajaks, "patareiks", sõltlaseks. 

Sellise seisu ohvriks satuvad enamus nn esoteerikuid. Muideks ka religioon ja teadused on esoteerika.  

Millise "prisma" õhku viskad, seda see uuesti tagasi peegeldab. Tuleb tuttav ette - Peegeldused????

 Seega. Kui lihtne on märkamatult  kujundada - enda kookon, energia, egregor ehk siis Interferents. Ja siis me imestame, et me ei saa Rattast välja. Ja inimesed seda enam ise ei näe. 

Ja need inimesed muutuvad sellisteks "peegeldavateks prismadeks", mis ei lase  märgata Edasi-Kaugemale.  

Ainult mina teangi, ainult minul on õigus. 

Kas ma võin eksida??? Loomulikult võin. 

Pole ühtegi inimest, kes poleks võimeline eksima või täiendama oma eelmist arvamust kui infot juurde tuleb. 

NB! Nii kaua kui ma suudan tunnistada, et - ma võin eksiteel olla - nii kaua ma Elan. 

Nii pea kui ma väidan, et - ainult Mul on õigus, niipea ma muutun Programmiks. 

Nii pea kui inimene peab ennast Eksimatuks-Ideaalseks, nii pea on tema Elus Essents surnud ja on muutunud programmiks, sealjuures ta seda ise enam ei märka. 


Minu enda kirjeldus nüüd. 

 Ka mina püüan midagi kirjutada ja seletada. Kas ma teen seda - teadmistega. Ma olen seda ka varem öelnud, et ma ei õpeta ega juhata kedagi - ma jagan Informatsiooni. Ja see on oluline vahe, sest ma olen juba pikka aega kujundanud oma mälu selliseks, et ma ei jäta meelde aastaarve, tegelaste nimesid, konkreetseid fakte jne jne. Minu mälu on selline, et sealt jookseb informatsioon lihtsalt läbi. Kui see tuleb, püüan kiiresti kirjutada ja üles riputada, sest ma tean, et muidu on see läinud. 

Loomulikult ma midagi ikka talletan kah kuhugi aga mulle endale tundub, et kui mulle midagi vaja on, siis küsin ja vastus tuleb nn Inforuumist. Mina ei kogu teadmisi, vaid "skeeme" ehk seoseid. Milline infokild võiks sobituda teistega kokku.

 Minu omapära on see, et ma otsin nii kaua lahendusi kui järgi jääb võimalikult lühike seletus mingile küsimusele. 

Seda on oluliselt kergem, kas siis meelde jätta või vajalikult hetkel alla laadida. 

Seega kõik teadlased ja ajaloolased ja muud Teadjad on just sellised programmipõhised. Teate isegi, kui sellistega rääkida, siis varem või hiljem läheb "tuliseks tõestamiseks". 

Et püramiidid ehitati ikkagi puuhaamri ja pronksmeisliga. 

Või et, seda rituaali pead tegema vasaku käega ja kindlasti päripäeva.

Selle kirjeldusega võin ma sattuda nüüd selliste "esoteerikute" löögi alla. 

Aga mis mul sellest, ega nemad ju ise seda ei märka!!!  

See kategooria inimesi kus mina olen ehk materialistid-mehaanikud on veidi teistsugused Programmid. Ja ka masinaehitus on programm, kuid mind on aidanud see, et mul on leiutaja oskused. Teha asju teistmoodi kasvõi nui pooleks. Osalt töötavad osalt mitte ja siis ma saan aru, et see on hetkel lahendamatu "teadmine".   

Näiteks autospordis pole programmiga midagi peale hakata. Seal ei saa kataloogi järgi varuosi vahetada ja teha nii nagu teised teevad, siis sa saad vaid teistele tsipakene järgi. 

Tuleb kogu aeg teha nii nagu "mehaanik" Leonardo da Vinci soovitas - teha uusi asju, teha teistmoodi, teha võimatut ja siis nad hakkavad sind kopeerima.

 Mitte ükski mehaanik ei usu, et kui on polt ja keere,  siis saab seal mutrit keerata mõlemas suunas korraga ja see ikkagi keerab kas kinni või lahti, kummas suunas soovid.  Nõndanimetatud - kahepoolse liikumisega keere. Aga üks nupumees leiutas sellise keerme. Ma püüan otsida ja kui leian panen siia juurde video. Aga selline "võimatus" on olemas. 

(3) Гайка с резьбой в два направления десять заходов. - YouTube

Ühesõnaga-mitmesõnaga!!! 

Kui teil või mul on elus situatsioonid - mis korduvad, siis ma olen programmis. "Lõputa Küünlapäevas"

Elu mõte võiks olla - hakata märkama ja leidma võimalust, et Kui Soovi On, siis kuidas saab kordustest välja. 

Enamus inimesi lausa püherdavad võimaluses - mitte midagi muuta ja tiksuda Kuue Lauani rahulikult välja. 

Noomaitea võibki nii olla nagu mulle vahest väidetakse - aga nad naudivad seda!!!!

 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar