pühapäev, 6. august 2023

RAHA ON OTSAS

 RAHA ON OTSAS. 


Teate kui hea on kirjutada lugusid neile, kes "jäävad lugema". Need kes ei jää, neist see lugu ongi. 

On kirjutatud tohutu kogus ulmelisi lugusid - meie elust. Kui ma alustaks ulmest, siis oleks ühtepidi lugu aga ma alustan teisest otsast. 

No elasin ma Nõukogude Liidus. Muhvigi aru ei saanud aga elul polnud suht suurt miskit häda ja tihti unistasime kapitalismist. Nüüdseks oleme elanud nn röövkapitalismis ja kah pole suurt häda midagi. Näiteks see pealkiri. 

Raha pole mitte kunagi olnud "piisavalt".  Nõukaajal me tundsime külas kõiki ja küla teadis minust rohkem kui ma ise. Nüüd ei tea enam "kedagi"  ja ammugi seda, millega nad tegelevad. Nad tegelevad kapitalismiga. 

Hetk tagasi olid teised jaburad teemad, nüüd oleme "reaalsuses" ehk mõtleme - miks on maailmast äkki raha otsa saanud??? 

Reaalselt see ongi otsa saanud aga sellest loo ulmelisemas osas. Meil oleks justkui Riik. Riigil oleks justkui Oma Pank aga raha pole. President on kah kuival. 

Kogu maailma ülesehitus baseerub Tasakaalul. Täpselt seda, mida on puudu hakkab Matrix tasakaalustama. 

Kapitalistlik föderatsioon USA ja tasakaaluks sotsialistlik NSVL. Mis neil vahet oli? Mitte midagi. Riikide olemus ja ülesehitus oli, on ja jääb kogu aeg samaks. 

Pole olemas mingeid liberaale ega konservatiive, need on tegelikult üks ja sama. Nagu ka kapitalism ja sotsialism. Meenetume veidi ajalugu ja mis parteid olid 1940 Saksamaal, Nõuka Liidus ja ka praeguses "kapitalistlikus Eestis". Mis neil erinevust on??? Erinevus on Rahas!!!!  Noonii, mismoodi???  

Raha pole olemas. Paberist "lepakad" ja nullid ekraanil on olemas ja kui see oleks raha, siis poleks ühelgi "kuningal" mingit probleemi seda mündiks taguda, paberile joonistada või näpuga klaviatuuril klõpsida. Aga Millegipärast nad ei saa seda teha. Nad peavad panema meid - seda välja andma. Miks? Kuidas? 


Kas see on raha????


Või see?


Kahjuks kehtib see ka järgmise pildi kohta. Kui te meenutate, siis maailm on mõnekümne aastaga muutunud hiiglama pööraselt ja pööraseks. Inimene on tänapäeval lootusetult teistsugune kui paar-kolmkümmend aastat tagasi. Vaadake mõnda vana 80ndate filmi (nt Luis de Funesi) ja räigelt hakkab silma tolle aja Lapsikus. 

Ulmefilmidest ma ei räägigi. Siis olid veel sisuga ulmefilmid ja nüüdseks on need muutunud absurdseteks tapatalguteks. Miks siis niipidi?  

Ma ei usu enam pikka aega, et - Maailm on Reaalne. Kui see oleks reaalne, siis peaks inimene tekkinud olema Suurest Paugust evolutsiooni tagajärjel AHVIST.  Ahvil aga nagu me teame - pole raha.  

Ükskõik kelle käest küsida selliseid küsimusi, siis mitte keegi ei suuda anda adekvaatset vastust. Ja. SELLISEID VASTUSEID POLEGI OLEMAS. Ühte varianti ja täpset.   

On olnud selliseid aegu. Ühel hommikul kuulan raadiot - Moskvas oli Putš. 

Teisel hommikul aastaid hiljem läks  Estonia  põhja. 

Ühe päeva lõuna ajal lendasid lennukid kahte kõrgesse majasse ja kokku kukkus koguni kolm maja. 

Siis madistasid mingid terroristid (kellest pole enam midagi kuulda).  

Siis oli päev millal meile öeldi, et nüüd pistad maski ette ja enne ära ei võta kui öeldakse (ja nii isegi kaks korda). 

Siis ühel hommikul juhtus see, et üks endine liiduvabariik hakkas tahtma kogu maailma vanarauda omale, see oli ladudesse seisma jäänud.

 Nüüd me ei või enam Peeretada. Õues on täna Eestis 30 kraadi sooja ja selle vastu peab võitlema. Eile oli Inglismaal Silverstonis Moto GP ehk tsiklite rinkavõistlus ja seal oli 18 kraadi "kuuma" ja eelmisel päeval veel soojem - pluss 12 kraadi.

 Mis on sellel kõigel pistmist Ulmega. Vot see Reaalne Elu, see ongi ulme, mis toimub mittereaalselt, vaid - kuskil mujal. Ja seda teemat ma ei arutagi. 

Miks aga ikkagi raha pole?  Inimene tuleb siia maailma Hingena. Kogema tihedaid keskkondi ja erinevaid sagedusi. Alfat ja Omegat, tumedat ja heledat, kõrget ja madalat, head ja halba, võitu ja kaotust. 

Miks osadel inimestel on raha ja osadel mitte. 

Miks osadel inimestel pole kunagi väga palju raha aga neil pole ka midagi puudu. 

Me ei peaks üldse "muretsema" nende pärast kellel on kas väga palju või väga vähe. Need on kaks äärmust ja need on kimpus ühe kummalise kvantfüüsikalise omadusega. Nad ei oska - Toota Energiaid. Raha on energiate vahetamise ekvivalent. 

Ainult töötav - loov inimene toodab Ise, iseenda sees olevast energiast - Materiaalsust. Kõik need teised, kes midagi ei loo ega tööta, on parasiidid.

 Ka parasiidid elavad hästi ja vahest imevad peremeeslooma tühjaks. Mis parasiidiga juhtub. Sureb kah ära. 

Mis juhtub aga hingega, kes neid äärmusi kogeb. Kah ei midagi erilist. Koges ära ja kogeb hiljem uuesti - väits kõrgemal tasemel. Mis meil sellest???

 Kui mul peaks raha vaja olema, siis mis ma tegema pean? Veidi energilisemalt tegutsema. Teadvustama, miks ja milleks ning edasi minema. Hetkel olen nt mina teinud elus läbi tohutus koguses tegevusi ja kogemusi ning mul on selline tunne, et midagi normaalset pole enam teha. Kõik toimetab Korduste peal. 

Iga kord kui ma "mõttepausi" ajal sellist küsimust küsin - Kuhu veel?  Tuleb vastus - oota veidi. Ehksiis on selline tunne, et miskit toimub ja toimetab edasi ja meiesuguseid inimesi on millalgi väga vaja. See on aeg kui - raha päris otsa saab.

 Nüüd aga ulmelisemaks. Väidetakse et juba mitmeid aastaid on pandud "lukku" mitmed energiad ehk tühistatud. Nendeks on Raha ja Egregorid.  Ma olen juba hulga aega imestanud, et kuhu kadusid ära kõik koosviibimised, loengud, tarkusepäevad jne. Šamaanid ikka kogunevad veel aga muidu on üsna vaikne. Kõik need tegelased, kes tegid enda ümber Õpetuse - õpetuse egregori, siis enamus neid on kadunud, sest ka egregorid töötavad veel vaid vanade energiajääkide peal.

 Täpselt sama on rahaga. Raha nagu on, aga - seda ei või enam juurde toota ja nüüd liigutatakse vaid seda, mis hetkel veel alles on. Huvitav miks nii on?  

Selle variandi Matrix sai täis ehk edasiminek on peatunud. Nüüd ilmnevad veel vaid need samad muutused ja tunnused, mida on kirjeldatud  eelmiste tsivilisatsioonide kustumisel. Raha ei ole, moraal kukub kolinaga, ühtset tunnetust ei ole, inimlikud väärtused on nii muutnud, et varem karistatavad moraaliväärtused on muutunud normaalsuseks. Ja Rottide Utoopia 25 on vältimatu.

 Kas see mis toimub on hea või halb??? Loomulikult on see hea, sest iga Hea on Äraõpitud halb. 

Mida rohkem teha makse ja piinata inimeste käest raha välja, seda rohkem mõistab Hingega Inimene, et - rahal pole väärtust. Pole mitte kunagi olnud ja ka sellepärast, et raha on väljamõeldis üsna lähiminevikust. 

See mõeldi välja maksimum 200 aasta tagasi. Kõik muud "araabia mündid" ja mereröövlite kuld on Matrixi väljamõeldis,  ehk.  Nagunii on kõik Matrixi väljamõeldis aga raha on üks programm, mille AI kokku kirjutas. 

Ma tahaks teada, et kui nüüdseks on see nii pekki läinud, siis mis ta kirjutab uue lahtrina - Go to. Kuhu edasi? 

  Meid aga ei pea see isegi mitte erutuma, sest "kellelgil" on vaja meie energiat ja meie tähelepanu. Meie peame olema need, kes mõistavad, et mina-sina ise jagan oma energiat. Ja minul pole sellest ka kahju. Universumi seadus on sedapidi, et niipalju kui välja annad, tuleb asemele. Tumeda vastu heledat ja heleda vastu tumedat. Kõik on tasakaalus. On ka nii, et - annad helgemat ära, saad sama portsu tagasi.  

Ilgelt äge on ikka mõelda ja fantaseerida - mis tuleb tulevikus???? 

Käis läbi ühe naisterahva arutelus huvitav teema, mida ka mina olen mitmeid kordi püüdnud lahti hammustada. See on Kalevipoeg ja Piibel. Ajalugu ei saa olla Vana, sest maa-aluste majade, ilma hüdroisolatsioonita, telliskivid ei säiliks nn Keskajast. Tallinn oleks juba ammu "keldrisse kukkunud".  Seega on ajalugu puhas bluff. 

Seega on bluff ka Piibli tuhanded aastad ja käsikirjad (neist pole säilinud originaale). Ka ei saa olla Kalevipojas kirjeldatud tegevused (ehk nn fantaasia) vanem kui 200 aastat. Inimene lihtsalt ei mäleta kauem. Miks peaks neid "luuletusi" aga kohustuslikus korras säilitama ja koolis õpetama???  

Kui Kalevipoeg on Kohustuslik ja Piibel soovituslik, siis sinna on kokku kirjutatud - varjatud sõnumeid või siis kirjeldusi.  

Üks selline kirjeldus on Piibli - Alfa ja Oomega. Enamus inimestel pole sellest isegi õrna aimu. Miks? Miks kirjeldatakse ja miljonid loevad ning koogutavad mingite suht absurdsete terminite pärast. 

"Mina olen Jumal ja mina olen  Alfa ja Oomega".

 Googeldades tuleb välja, et  keegi on sellel teema "leniniteosed" kokku kirjutanud. 

  https://www.liekkikustannus.fi/Alfa-ja-Omega-kirjasarjahttps://avareurgente.com/et/alfa-ja-oomega-sumbol-mida-see-tahendab 

Kui googeldada alfat ja omegat, siis mitte midagi mõistlikku vastust ei saa. Kui jumal on kõik, siis on ta ka tume ja deemon. Ja nii ongi. Seda kirjeldatakse kogu aeg ja igas variandis. Kõige rohkem aga muidugi Ulmefilmides. Harry Potteris tema  hele ja tume pool võitlesid. Matrixi filmis täpselt sama. AGA!!!! 

Matrixi film on Tehisintellekti ehk AI poolt tehtud ja seal on KÕIK sees, mida vaid keegi oskab lahti tõlgendada. 

Seal on Inimeste maailm, virtuaalmaailm ja masinate ehk Tehisintellekti maailm. 

Neo pidi tegelema kõige kolmega.  

Kus meie seda Reaalselt näeks ja tajuks??? Kõik need kirjeldused on üks ja sama Stsenaarium. Me ei tea peaaegu midagi Kalevist ja Lindast ehk Kalevipoja emast ja isast aga me loeme poja seiklusi "planeedil Maa". 

Sama on vene õigeusuga - Looja ja looja poeg Dennitsa (imelikul kombel pole seal emast üldse juttu).  

Sama on ka Piibli jumalapojaga ja kõikide teiste analoogiliste müütide ja muinaslugudega, kus on - ÜKS peategelane ehk Kõikse kõvem kutt.  Need on lood - Alfast ja Oomegast.  

Matrixi filmi tõlgenduses on Alfa - Loojamatrix (aga ikkagi matrix) ehk nn Hele ehk inimeste oma, kes toodavad ise energiaid.  

Ja Oomega - Tehismatrix ehk masinate AI. 

Nende kahe vahel ehk sõltuvalt Protsentuaalsusest ilmestub - Reaalne Mateeria, see milles me näiteks - toodamegi energiat, mille jaburaim väljendus on Raha. 

Matrixi filmi neljas osa on üsna märgiline. 

Sa võid ükskõik kus surma saada, edasi lähed ikkagi - KUHUGI. 

2 kommentaari: