pühapäev, 24. jaanuar 2021

KAS NÖÖR PEAB OMAL OLEMA.

 

Oli kunagi üks anekdoodi moodi lugu. 

Tehases kutsutakse töölised koosolekule ja öeldakse, et tööd on vähemaks jäänud ja osad koondatakse ära. Teised tulid järgmisel päeval tööle. Nädala pärast oli uus koosolek, kus öeldi, et ikka läheb hullemaks ja palka vähendatakse poole võrra. Järgmisel nädalal oli jälle uus koosolek, kus öeldi, et palka enam keegi ei saa, sest raha pole. Mõned inimesed aga ikkagi tulid tööle, igavusest. Ja siis oli uus koosolek, kus öeldi, et nüüd puuakse kõik lihtsalt üles. Üks arglik käsi tõusis ja küsis: "Kas nöör antakse tehase poolt või peab omal olema".  

Kui kaugele võib minna sellise teemaga ja see pole üldse nali. 

Iga kell võib tekkida hetk kus Keegi, kes on kuskil kõrgel, otsustab hakata mingit sõda pidama, ehk siis saate isegi aru. Kui kaugele võib inimene lubada - endale  midagi ette kirjutada. Ma kahtlustan,  et väga kaugele ja et see ei muutugi siin Kolmandas B klassis.  Uurides veidi erinevaid seadusi selgub täpselt samamoodi nagu ajaloo või teiste "teaduslike" uurimustega. Kõik on kirjas, kõik on avalikus ruumis saadaval, keegi neid ei loe, kõik usuvad kas siis massimeediat või "naabri Maalit" ja lasevad endaga teha - Midaiganes.  Meile püütakse jätta mulje, et lihtne inimene - see pole mittekeegi.

 Kuid ometigi on ainus tegelane, siin planeedil, kes üldse midagi kasulikku teeb, see inimene kes TOODAB oma kätega Midagi. Kõik see toimub vaid looduressursside arvel. Kuid seda teeb TOOTJA. Kõik teised on kas Teene(i)ndajad või Parasiidid-Tarbijad.  Miks pole raha ja miks on majanduslangus? Sest tootjal on energia otsas.  Kes sellise situatsiooni siia keskkonda lõi??? Mina seda hetkel ei tea.  Kuid need parasiidid on totaalses energianäljas. Kahjuks on ka nii, et paljud tootjatest on samuti energianäljas, kuid see on pigem positiivne, sest paljud tootmised on mõttetud ja kunstlikult üles vuhvitud. Miski siin maailmas pööras elu peapeale ja minu vaatenurgast Paremuse poole. Jah, hetkel on "üsna kummaline". Kummaline on käia linnas ja vaadata - Milleks kõigeks on inimesed  valmis allaandma ehk nööri küsima.  Teate millal Lõpeb sõda. Siis kui inimesed ei viitsi enam sõdida. Nad on väsinud oma elu eest kartmast ja kaob ära negatiivne madalsageduslik hirmuenergia. 

Millal ja mis nipiga muutub meil siin paremaks. Ei muutugi. Sellepärast, et selleks peavad kõik inimesed hakkama ausateks ja siis kaob ära hirmuenergia. Mitte ükski muu tegevus, "laulev revolutsioon" või protest ei muuda seda situatsiooni ära. Kuid loota, et rehepaplik inimene kes usub, et ainus võimalus haljale oksale saada on teist tootjat pügades, ei saavuta kunagi mitte midagi. Ja selleks on hetkel maha võetud enamus tootmist, eriti sellist mis on inimkahjulik. On ära võetud mõttetud reisimised ja lennukikütuse kulutamine jne. Maailm tahab puhastuda. 

Ja proovikiviks on keegi välja mõelnud Maskiballi.  Pole ju võimalik, et kõik juhid on absull lollid ja ei tea sellest midagi kui neil on tuhandete kaupa teadusasutusi  ja iga lihtne inimene, väikese uuringuga, saab tõese pildi - Mis on vastupidine. Kogu seda janti ei saanud välja mõelda inimene, sest see mis siiani oli, oleks vabalt võinud edasi minna aga maailm muutus. Kogu see maailmakorraldus enam ei sobinud ja ka valitsejad vehivad ringi nagu Tummad Leilis.  Kõik need inimesed, kes ei tooda Omakäeliselt mitte midagi, ei oska varsti midagi oma eluga peale hakata. 

Ilma Loometa ei ole inimest.  Ja siin on ainus võimalus. See, kes hakkab aru saama ja muutub ausaks inimeseks, sellel on võimalik minna Järgmisesse klassi. See klass jääb siin samasuguseks ja läheb uuele ringile. 

Uurides ajalugu olen ma veendunud, et kunagi oli siin selline elu, kus ei olnud Duaalsust. Ja kõik need suured ja uhked lossid ehitati valmis Puhta Ainsusega ehk Kõrgtsivilisatsiooni poolt. 

Mind on pikka aega huvitanud teada saada - mis aastal muutus eelmine tsivilisatsioon selleks, mis on praegu.  Ja see aastaarv on mitmeti seletatav, sest reaalsus pole kunagi ühel ajaliinil, vaid neid on paralleelselt ilmselt lõputul arvul.  Ühes ajaliinis võis see aastaarv olla kuskil 1850 ja teisel näiteks kuskil 1960 pluss-miinus. Ma ilmselt kordan pidevalt samu asju aga kõik need variandid on kordunud ka eelmisel aastal. 

Raamatut 1984 ei saanud see mees välja mõelda, see on kuskil juba toimunud ja tsiteerides Meister ja Margaritast  Volandit - Käsikirjad ei põle.  

Maailm lähiaastatel siis ju tõenäoliselt ei muutu, sest enamus inimesi ausateks ei hakka ja ei oska nad ka tulevikku maalida. 

Ma vaatasin ühes ühises grupis  ühte Luisa Hayelikku filmi - Kuidas maalida tulevikku. Panen siia filosoofilise mõttearenduse, sest minusugune mehaanik-filosoof selliseid "värvikaid kirjeldusi" koostada ei oska. Kuid see juhatab sisse minu enda ühe järgmise mõttearenduse. 

"Inimene võib tegeleda kõige automaatsega- magada, süüa, seksida, töötada... Loomalikul tasandil ei ole tal eriti valikuid. Keha on loomne ja loodus on selle õigesti programmeerinud- inimene ei saa loomalikus maailmas eriti midagi muuta. Kui tal kui loomal oleks vaba aeg, kasutaks ta seda ainult enda kahjustamiseks... Loomaliku tasandi tegemistele ilmneb tähendus alles siis, kui inimene leiab tähenduse oma elule. Tähendus ei väljendu inimese loomalikul tasandil. Keha ei saa väljuda loomalikult tasandilt, aga "mina" saab. On võimalik tajuda oma Mina tasand kõrgemal- vaimses maailmas.

Inimest ei ole võimalik veenda egoismist loobuma. Egoismi ei saa võita... teda saab ainult parandada. Loodus ütleb, kuidas: olen õnnelik sellest, et teine inimene on õnnelik. Kui seda seadust rikume, meid pekstakse.

Iga rakk on egoistlik, kuid mõistab, et selleks, et elada, tuleb olla organismile kasulik. Inimeses peab sündima mõte, et ta on osa tervikust ja peab õppima armastama. Sellega tõmbame enda poole kõrgema armastuse jõu ja see muudab meid.

"Mina" jääb pärast siitilmast minekut alles, tegele selle lihvimisega, mitte mateeria ja muu loomalikuga.

Järgmisel tasandil teadvustad endale oma loomuse nõrgad kohad, aga sul ei ole nende parandamiseks enam midagi võimalik teha. Saad aru, et on maailmas palju ilusat, aga sinu loomuse piiratuse tõttu puudub sul sellele ligipääs. Praegu on võimalik kasvada. Lõpuks ka võimalik ennast "endast" välja rebida ja elada ainult praeguses hetkes.

Inimese vabadus seisneb eelkõige oma egoismist ülesaamises. See, mis sind täiega valitseb, peab hakkama sulle alluma.

Tõuseme loomaliku tasandi egoismist inimliku egoismi tasandile. See on juba vaimne tasand. Järgmistel põlvkondadel säilib side vanematega vaid siis, kui esinevad mingid ühised vaimsed eesmärgid. Kui inimene leiab oma elusihi, saab ta ühineda sarnase sihiga inimestega, et seda ellu viia. Vanemad ja lapsed e.loomalik osa ei puutu siin asjasse. Oluline on Looja avastamine ja teadvustamine... see on omavahelise sideme ja armastuse teadvustamine. Kui ühist eesmärki ei leita, ei seo lapsi ja vanemaid miski.

Viirusejärgses maailmas oskavad inimesed näha mateeriast läbi. Materiaalse ega staatuse põhjal ei anta enam hinnangut. Vaadatakse läbi prisma, mis temast kui inimesest tolku võiks olla. Kuidas ta saab aidata ühiskonnal liikuda ühinemise suunas. See, kes oma kasulikkust ühiskonnale oskab välja tuua, saab ühiskonna poolt ka vääriliselt hinnatud. Väärtuslikuks saab inimene, kes endast annab, ühendab, selgitab, juhib, edasi nügib... ühiskonna kui ühtse hinge suunas."

-Mihhail Laitman  

Uurides erinevaid ekstrasenssoorsuste kirjeldusi, võin ma võtta kasutusele sellise määratluse, et Inimene on füüsiline kehastus. On olemas igat sorti jadasid: kuldlõige, Fibonacci ja lihtne raku pooldumine.  

Viki "Kuldlõige (ka jumalik proportsioon, kuldne lõige, kuldne suhe) tähendab lõigu sellist jaotamist kaheks osaks, et suurem osa oleks kogu lõigu ja selle väiksema osa keskmine võrdeline (geomeetriline keskmine)."

Fibonacci jada on arvude jada, mille kaks esimest liiget on vastavalt F1=0 ja F2=1 ning iga järgnev liige on kahe eelneva liikme summa. Jada esimesed liikmed on 1, 1,  2,  3,  5,  8,  13 ..... 

Ja siis on tavaline Rakupooldumise jada.  1,  2,  4,  8,  16 ...  

Kuna eesti keel on hiljuti väljamõeldud tehniline keel, siis selles on ka mõned kummalisused.  Meil on peaaegu sama matemaatiline tehe nii - Jagunemine kui ka Rohkenemine. Meil on sama tehe - Kaks korda rohkem ja Poole rohkem. Vene keeles on aga kaks täiseti erinevat lähenemist : деление ja умножение. 

Kas meie rakud Poolduvad või Rohkenevad? Selles on põhimõtteline erinevus.  

Meditsiin ja kooliharidus väidavad, et meie rakud Poolduvad, kahekordistuvad ja tekitavad suurema struktuuri ehk keha kasvab.  

"Religioosest" ehk siis jumalikust vaatevinklist on teema teine. Unustame "Jumala Raamatu" teooria ära ja räägime Loojapõhiselt, see tundub mulle meelepärasem.  Paljud ektrassensid väidavad et - Me oleme Üks, Meid on Üks ja Looja on Üks, ehk siis meie oleme üks osa Loojast. 

Kuna ma uurin: Kes ma olen ja Kus ma olen? Siis ma tõlgendan selle niimoodi.  

Meis peab olema mitmeid erinevaid Koostisosi, mis toodavad keha ja annavad sellele kehale "kütuse" kogu eluks. Seda on nimetatud hingeks, essentsiks või algosaks. Ja see asub meist "kõrgemal", koos Alateadvuse ja Kõrgema Teadvusega. 

Siin "all" on füüsiline keha, Teadvus ja EGO. 

Peale füüsilise keha pole aga miski nähtaval.  Füüsiline keha Rohkeneb rakupooldumise jada alusel ja moodustab Kuldlõikelise keha. Ja mulle tundub, et see on loogiline. 

Number üks on Ainsuslik Algolemus (misiganes nimega). Isa ja ema annavad juurde ehk rohkendavad kahe raku võrra ja siis hopsti hakkab keha neid rakke rohkendama.  See oli siis mingigi "teooria" ebamaisest arusaamisest - Kust inimene tuleb ehk kuidas ta ema kõhus kasvab. 

Kõigel millest me räägime, peab olema looduslik seletus ja iga mõte tuleks "teha rahaks" ehk siis leida sellest mõistliku elamise võte või mõte. 

 Mulle tuli ühel hommikul voodis vedeledes üks selline nõndanimetatud esoteeriline praktika. 

 Vestlemine Egoga. 

Maises kehastuses on meiega koos: füüsiline keha, teadvus ja ego. Kõrgemal on essents, alateadvus ja võibolla veel midagi, nt kõrgem mina, (astraal keha). 

Kui nüüd teha selline teadmine "rahaks", siis me saame neid kõiki oma elu parendamiseks ära kasutada.

Praktika oleks siis selline. 

Kui ma tahan midagi teada või lihtsalt midagi parandada. Ma panen silmad kinni ja tõstan mõttes Ego enda ette. Hakkan temaga juttu rääkima ehk kõige pealt küsima küsimusi. Pisukese harjutamise järel ma hakkan märkama, et osad vastused mulle meeldivad aga osad on risti vastupidi selle, mis mulle meeldiks. Võimalik, et need ongi need vastused, mida ütleb mulle minu ego. 

Kus ma seda nagu märkaks. Kui ma jälgin oma väga väikeste lastelaste pealt, siis neil puudub Suur Ego. Nad on sõbralikud, uudishimulised ja siirad. Ego peab neil olemas olema ja mida aeg edasi, muutuvad lapsed aina Omapäisemateks.  Egole võib siis anda omaduse, et see on Programmeering. Õpitud teadmiste ja kogemuste kogum. Kui meil on mingil hetkel keeruline või raske, siis tundub mulle, et programm jupsib, räägib tihti iseendale vastu. 

Ka seda on esoteerikud kirjeldanud. Teadvus ehk elujooksul õpitud teadmised on üks variant aga seal Kõrgemal olevad essents ja alateadvus teavad - Milleks ma siia kehastusin.  Nad püüavad meid juhatada Õigele teele. 

Esimene variant, saada õigeid vastuseid, on siis - rääkida oma egoga. 

Teine praktika, mida ka räägitakse on see, et meie sees on olemas ka Väike Laps. Puhas ja rikkumata programmijupike. See programm peab kogu aeg töötama ja kui me tema teeneid teadlikult ei kasuta, hakkab ta endast märku andma - midagi kummalist pidevalt nikerdama. Noja siis võiks kasutada ka tema teeneid. Anda talle ülesandeid. Näiteks, kui tegeleda ohtlikke tegevustega nagu nt minna autoga sõitma, siis võib paluda temalt peale panna kaitse ehk siis ka anda märguandeid kui miski hakkab untsu minema. 

Kolmas variant on samuti üsna kasulik, kuid seda juba ohtlikumatel juhtudel. Kui mul on tekkinud situatsioonid, et keegi lähedastest on sattunud ohtlikku seisu, nt mingi terviserike või kahtlus sellisest, siis saab teda aidata.  

Mitte ükski tegevus ega aitamine ei toimi nii, et - Mina aitan teda. Inimene peab ise ennast aitama ja selleks saab saata talle informatsiooni. 

Mina kasutan seda, et ma võtan ühenduse Oma Kõrgema Minaga, et see võtaks ühenduse teise inimese kõrgema minaga ja seletaks talle, mida see peab vaatama-tegema.  

Ma ei saa mitte kordagi tõestada, et see toimib nii, aga. Väga palju kordi on juhtunud, et peale seda on diagnoos osutunud positiivseks ehk maakeeli - probleem on ära langenud.  

Kuna selline tegevus ei maksa midagi ja Kõik osapooled saavad veidigi huvitavat tegevust, siis ma ikka kasutan neid meetodeid. 

Ainus variant mis võiks kogu selle jutu ümberpöörata ja olematuks muuta on võimalus, et - Maailm on virtuaalne ja kõik see on üks arvutimäng. 

Või siis variant, et see aeg kus me "elame", füüsilises kehas, me tegelikult magame kuskil Holokambris-Unenäos. Selle versiooni uskumiseks on nende inimeste jutud, kes on mingi aja olnud Koomas.

Tundub, et kolme osaga ma ikkagi hakkama ei saa ja teema, mis siia loosse sisse lipsas - Kuidas me tulevikku maaliks, jääb järgmisse ossa. 

Järgneb. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar